Zadzwoń do nas! +48 (56) 64 267 08

Kwiaciarnia

KWIACIARNIA

Grudziądz, ul. Chełmińska 83. Tel.: 693 728 277


Kwiaty

Florystyka pogrzebowa

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Wyrażają na swój sposób nasz ból i żal po utracie bliskiej osoby, są niejednokrotnie wyrazem szacunku dla osoby zmarłej. Odpowiednio przygotowane kompozycje kwiatowe nadają ceremonii pogrzebowej podniosły charakter. W związku z tym, oferowana przez firmę ELWAN florystyka pogrzebowa jest zawsze na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu szeroki wybór wieńców pogrzebowych, wiązanek, bukietów okolicznościowych, dekoracji kwiatowych, mniejszych kompozycji do dekoracji trumien i urn, kompozycji z kwiatów ciętych i sztucznych oraz indywidualnych kompozycji według życzenia rodziny zmarłego.  

Na szarfach dołączanych do kompozycji kwiatowych wypisujemy dowolny tekst według zaleceń rodziny. Do dyspozycji w każdym punkcie firmy ELWAN znajdują się katalogi z których możecie Państwo wybrać najlepiej spełniające Wasze gusta wieńce oraz wiązanki na trumnę bądź urnę.

Zapewniamy także transport kwiatów do kościoła i na cmentarz. Posiadamy własną kwiaciarnię dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą świeżość i jakość naszych wyrobów.

Zachęcamy do zapoznania się z pracami  florystek.

« 1 z 2 »